www.evermi.ir  

مرجع ورمی کمپوست ایران

» آموزش تولید ورمی کمپوست - مقالات آموزشی - راهکارها - خدمات مرتبط با کودهای آلی و تولید محصولات ارگانیک

» معرفی تولید کنندگان و مصرف کنندگان و خرید و فروش و قیمت کمپوست و ورمی کمپوست

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

معرفی بهترین تولید کنندگان کود ورمی کمپوست به خریداران

رادیو ورمی : بخش پنجم گفتگو با آقای مقیمی

کد مطلب : 275

رادیو ورمی : بخش پنجم گفتگو با آقای مقیمی

بخش پنجم از گفتگوی 5 قسمتی ما با آقای مقیمی ابداع کننده روش مقیمی در تولید ورمی کمپوست.

نویسنده : مرجع ورمی کمپوست ایران

***

توجه : ارائه این مصاحبه ها در سایت به معنی تایید یا رد موارد مطرح شده نیست و مصاحبه شوندگان فقط نظر خود را اعلام می کنند و الزاما نظرات آنها مورد تایید مرجع ورمی کمپوست ایران نیست. همچنین  از تولیدکنندگان و فعالان این عرصه دعوت می کنیم نظرات خود را درباره این مصاحبه مطرح فرمایند. از عزیزانی که مایل به انجام مصاحبه با مرجع ورمی کمپوست ایران (رادیو ورمی) هستند دعوت می شود با مرجع ورمی کمپوست ایران تماس بگیرند.

***

در روز شنبه 11 مرداد 1393 به دعوت جناب آقای مقیمی به فارم تولیدی تکیدار در چندار هشتگرد رفتیم. گفتگویی صمیمی با ایشان داشتیم که فایلهایی که بر روی سایت قرار داده شده است، حاصل این گفتگو است.

این گفتگو در پنج بخش تنظیم شده است. این، بخش پنجم گفتگو است. بخش های 1 و 2 و 3 و 4 را نیز گوش کنید و نظرات خود را درباره این مصاحبه ها با ما به اشتراک بگذارید.

بخش پنجم مصاحبه

مدت فایل صوتی : تقریبا 40 دقیقه. حجم تقریباً : 14 مگابایت

دانلود فایل بخش پنجم گفتگو با آقای مقیمی ابداع کننده روش مقیمی در تولید ورمی کمپوست در ایران

 

رئوس موارد مهم مطرح شده در این بخش از مصاحبه : 

روش مقیمی چه ویژگی و مزیتی دارد که تولیدکننده را ترغیب به یادگیری و استفاده آن کند ؟

هزینه ثابت اولیه ای که انجام می شود؛ هزینه بسترسازی ، هزینه تجهیزات و ... ، هزینه ای است که یک بار برای همیشه است  بنابراین آماده سازی این روش، منحصر بفرد است

نوع بسترسازی ، نوع تزریق کرم ، نوع هوادهی و نوع جمع آوری منحصربفرد است

برخی غذادهی می کنند و به نتیجه مشابه می رسند و از این لحاظ نیز این روش منحصربفرد است

شستشو در این روش حذف شده که بزرگترین خدمت به این صنعت است 

در این روش به زدن باکتری نیاز نیست اما کیفیت ورمی کمپوست همان است که با زدن باکتری بدست می آید

ارتقاع کود وقتی به 2 می رسد ، خود کود آغاز به پوساندن و خورده شدن خود  می کند و خود را تجزیه می کند 

وقتی ارتفاع کم است، مجبوریم باکتری بیفزاییم تا جبران باکتری های ازبین رفته را کند که به دلیل کوچکی بستر از دست رفتند

بنابراین هزینه باکتری حذف شده ، غذادهی را حذف کرده ایم و توانسته ایم در هزار متر ، پانصد تن تولید داشته باشیم بنابراین توجیه اقتصادی هم دارد

این روش در برف و در دماهای پایین هم جواب می دهد

در این آموزش ، سیزده مرحله تولید آموزش داده می شود

تصاعد کرم در این روش ، در دوره های شش ماهه تا ده برابر و در دوره های یکساله تا صد برابر بوده است

در این روش هم بحث کود احیا خواهد شد و هم بحث کرم

در این روش با حداقل کرم به حداکثر کرم می رسیم

رآکتور تمیزترین روش است اما در کشور ما جوابگو نیست و سرمایه گذاری بالایی می طلبد

روش مقیمی کارگر دائم هم نمی خواهد و سایت به راحتی مدیریت می شود

تأییدیه آنالیز این روش از اداره خاک و آب استان البرز و تأییدیه ورمی کمپوست از فضای سبز استان البرز و همینطور از ترکیه گرفته شده است

 

 از تولیدکنندگان و فعالان این عرصه دعوت می کنیم نظرات خود را درباره این مصاحبه مطرح فرمایند. از عزیزانی که مایل به انجام مصاحبه با مرجع ورمی کمپوست ایران (رادیو ورمی) هستند دعوت می شود با مرجع ورمی کمپوست ایران تماس بگیرند.

 


نظرات سایر بازدید کنندگان درباره این مطلب : (نمره 10 از 10 به این مطلب)

  آقای درخشان

در تاریخ 1394/01/16

  با عرض سلام .شما آقای گزارشگر بسیار بسیار پر حرفی هستید .کمی ساکت باشید و به گزارش شونده اجازه صحبت بیشتر بدهید.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
حق با شما است. تعداد افرادی که این ایراد را وارد دانسته اند زیاد هستند. سعی می کنیم در مصاحبه های بعدی کمتر وارد جزئیات شویم

 

  آقای نعمتي

در تاریخ 1393/11/28

نمره 10  از 10

  سلام بسيار عالي بود اين راديو ذهنيتمان خيلي باز تر شد نسبت ب وضعيت بازار انشاا...وضع بهداشت خاکمون بوسيله اين علم روز ب روز بهتر بشه

 

  آقای باستانی

در تاریخ 1393/11/20

نمره 10  از 10

  با سلام به نظر بنده کاهش قیمت ورمی کمپوست هیچ تاثیر مثبتی روی دیدگاه کشاورز و باغدار نسبت به مصرف این کود ایجاد نمی کنه،بلکه برعکس ارزش این کود غنی و ارگانیک رو در نظر عموم و بالاخص کشاورز پایین میاره؛تنها روش رونق دادن به بازار رومی کمپوست آشنا کردن عموم مردم با مزایای فراوان این کود و کشاورزی ارگانیک هست که متاسفانه اصلا به این مهم پرداخته نمیشه؛باید توجه کرد که باغدارا الان بدون هیچ شکایتی دارن کود کامل شیمیایی رو با قیمت کیلویی هجده هزار تومن میخرن،چون تبلیغات شرکتای تولید کنندشون جواب داده و باغدار لازمه ی داشتن محصول خوب رو مصرف همین کودا میدونه غافل از مضرات بیشمار و جبران ناپذیر کودهای شیمیایی

 

  آقای ايران

در تاریخ 1393/05/17

  سلام
لطفا بگيد هوادهي بستر در روشهاي مقيمي به چه صورت هست؟

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
طبیعی است که ایشان به قول معروف فوت های کوزه گریشان را به ما نگفته باشند!. با خود ایشان تماس بگیرید.

 

  آقای كلانتري

در تاریخ 1393/05/15

نمره 10  از 10

  با سلام خدمت شما
باتشكر از آقاي مقيمي و آقاي طالبي
اميدوارم روش مقيمي صنعت ورمي ايران رو خراب نكنه
80 توليد كنندگان الان به سختي روي پاي خود ايستادن تا پايدار و استوار باشند براي آينده اي بهتر و اگر 10 نفر از توليد كنند گان از روش مقيمي استفاده كن و بيان به گفته دوستان مصاحبه گر كود ورمي رو 150 روانه بازار كن اون توليد كننده هاي ديگه كه از روش مقيمي استفاده نمي كنن هم نابود خواهند شد
شايد آقاي مقيمي قدم خدا پسندانه برداشت در اين كار ولي باعث نابودي هموطن خودش هم ميشه يكي توانايي اين روش رو داره يكي نداره
اميدوارم آقاي مقيمي بعد از گذشته مدتي سرمايه خود رو كه خرج اين ابداع كردن و در اورد بيائيد يك آموزشهاي براي افراد ضعيف تر هم اجرا كنه
به اميدي كه صنعت ورمي ايران در تمام دنيا سر زبونها باشه به فكر تخريب كردن ديگران نباشيم
با تشكر

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران*
جناب آقای کلانتری عزیز

ضمن تشکر از شما به دلیل همراهی با سایت و توجه شما به مرجع ورمی کمپوست ایران، مایل هستیم مواردی را هم خدمت شما و هم خدمت دوستان عزیز دیگر مطرح کنیم.

تعیین قیمت محصول یک فرایند بسیار علمی و دارای پیچیدگی های خاص است. روش های مختلفی مانند هزینه تمام شده یا روش کشش بازار و یافتن نکته ماکزیمم (با توجه به هدف تعیین شده از قبیل نقطه ماکزیمم سود، ماکزیمم سهم از بازار و ...) قیمت های مختلفی برای یک محصول می توان تعیین کرد.

اگر به روش بررسی قیمت تمام شده نگاه کنیم، واقعیت این است که فعلاً برای تولید ورمی کمپوست عموماً بین 150 تا 300 تومان هزینه صرف می شود. و ورمی کمپوست کار انتظار دارد با قیمت 200 تا 400 تومان ورمی کمپوست تولیدذی خود را بفروشد تا سود کند. این کاملادرست است. از طرفی، ما باید ببینیم آیا اصلا خریداری برای این قیمت وجود دارد؟ شما اصلا بگویید ورمی کمپوست شما طلا است اما این طلا باید خریدار داشته باشد یا خیر؟ واقیعت این است که امروز، با در نظر گرفتن توان خرید کشاورز و باغدار، و همچنین قیمت پایین کودهای مخرب شیمیایی، فعلا بازار خوبی برای چرخیدن چرخ صنعت تولید ورمی کمپوست نمی بینیم.

در مصاحبه هم عرض شد، ورمی کمپوست وقتی به قیمت 200 تا 300 تومان قابل خریدن برای کشاورز خواهد بود که کود شیمیایی گرانتر تمام شود. حتی اگر این اتفاق بیافتد و کشاورز نتواند کود شیمیایی بخرد و ورمی کمپوست را هم بتوان کیلویی مثلاً 300 تومان فروخت، قیمت محصولات کشاورزی و باغی حداقل دو تا سه برابر خواهد شد و علاو بر ایجاد تبعات اجتماعی که قطعا ورود دولت را در پی خواهد داشت، کاهش مصرف این محصولات عرصه کشاورزی به دلیل افزایش قیمت را خواهیم داشت که عرصه را بر صنعت کشاورزی تنگ خواهد کرد.

اگر اینطور نگاه کنید، می بینیم که اینها همه حلقه های یک زنجیر هستند. شما نمی توانید فقط ورمی کمپوست را ببینیند. باید ورمی کمپوست را در این زنجیر به هم پیوسته ببینیم.

طبق رفتار و نیاز های این زنجیر، گفتیم که اگر نتوانیم 150 تا 200 به دست مصرف کننده یعنی کشاورز برسانیم، نمی توانیم امیدی به رشد صنعت ورمی کمپوست داشته باشیم. تمام حرف ما این است که مجبوریم خودمان را با نیازهای زنجیره ی تولید و مصرف محصولات کشاورزی تطبیق بدهیم. همچنین در مصاحبه گفتیم که اگر فرهنگ مصرف ارگانیک در بین مردم جا بیافتند و مثلا مردم حاضر باشند برای محصول ارگانیک 2000 تومان بیشتر پول بدهند (به عنوان مثال) آنوقت شاید برای کشاورز خریدن ورمی کمپوست کیلویی 300 بیارزد. ولی باور کنید خرید ورمی کمپوست کیلویی 500 و 700 و 900 که برخی افراد عنوان می کنند باید بپذیریم که فقط در رویا ممکن خواهد بود.

انشاءالله به زودی مقاله ای درباره روش های تعیین قیمت در سایت قرار خواهد گرفت و از دوستان عزیز دعوت خواهد شد که آن را مطالعه فرمایند تا با روش های قیمت گذاری محصولات در علم بازاریابی آشنا شوند. واقعیت این است که در حال حاضر بازار کشش ورمی کمپوست بیشتر از 200 را در شرایط حاضر البته، ندارد.

اگر محصول مطابق با استاندارد های اروپایی و بدون آلودگی های باکتریایی و قارچی با مشخصات ویژه و خاصی که برای دریافت تاییدیه ها و استاندارد های اروپایی لازم است تولید شود (که واقعا در ایران به ندرت و تک و توک وجود دارد) و بتوانیم آن را صادر کنیم، ممکن است قیمت هر گیلو گرم صادراتی آن بین 400 تا 900 تومان باشد. ولی بهترین کود ورمی کمپوست با بالاترین کیفیت، برای مصرف در بازار داخل کشور بیش از 300 تومان (البته در شرایط فعلی بازار در مرداد 1393) امکان فروش به صورت عمده را ندارد.

طبق توضیحات فوق، ما از کاهش هزینه تولید دفاع می کنیم. اگر قرار باشد خدای نکرده ورمی کمپوست کاران ورشکست شوند خود ما در سایت ورمی کمپوست هم ورشکست می شویم. حضور ما، و وجود ما به خاطر حضور و وجود شما است. اگر شما نبودید، ما هم نبودیم و باید بپذیریم و امیدوارم شما نیز قبول بفرمایید که اگر مواردی در سایت مانند این مطرح می شود فقط و فقط با این نیت است که تلاش کنیم صنعت نوپای ورمی کمپوست ایران روی پای خود بایستد.

توضیح : توجه کنید که تمام موارد گفته شده مربوط به خرید و فروش عمده است. در خرده فروشی، قیمت به بسته بندی و کانال های توزیع و عوامل دیگر نیز بستگی خواهد داشت که می تواند اعداد دیگری را نشان دهد و معمولا بالاتر است.


 

لطفاً شما هم نظر خود را درباره این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.

از اینکه نظرات خود را درباره مطالب سایت با دیگر بازدیدکنندگان به اشتراک می گذارید سپاس گذاریم.

 

         
 

عنوان :

   
         
 

نام و نام خانوادگی :

   
         
 

ایمیل شما

  (ایمیل نمایش داده نخواهد شد)  
         
 

نظر شما درباره این مطلب در سایت :

  این مطلب خوب بود.

اطلاعات خاصی نداشت.

 
         
 

توضیحات شما درباره این مطلب :

  (لطفاً فقط فارسی تایپ کنید. متشکریم)

 
         
     

برای ثبت نظر، عدد 20677 را وارد کنید :

 
         

 

(نظرات شما پس از تایید توسط مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود.)


 

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

رادیو ورمی


 

 

مطالب مرتبط (توصیه های ما برای مطالعه ی شما) :

 
تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش چهارم

تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش سوم

تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش دوم

تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش اول

رادیو ورمی : گفتگوی خودمانی با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای مقیمی

روش مقیمی در تولید ورمی کمپوست - بازدید از فارم تکیدار
 

 

مطالب مشابه (مطالبی که هم گروه این مطلب هستند یا دارای ارتباط موضوعی هستند) :

 
رادیو ورمی - برنامه رادیو جوان درباره ورمی کمپوست

رادیو ورمی - مصاحبه با مدیر روابط عمومی انجمن ارگانیک ایران

رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش دوم

رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش اول

رادیو ورمی - معرفی بازار ورمی کمپوست ایران

رادیو ورمی - مصاحبه با آقای قالیباف

رادیو ورمی : بررسی دلایل شکست پروژه های تولید ورمی کمپوست

رادیو ورمی : چه کسانی در حال حاضر می توانند شروع به تولید ورمی کمپوست کنند

رادیو ورمی : آیا تولید ورمی کمپوست در حال حاضر صحیح است؟

رادیو ورمی : پاسخ به پرسش های شما

نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی

رادیو ورمی : مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی

رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

 

 

 

قابل توجه خریداران ورمی کمپوست

بازار ورمی کمپوست ایران - خرید و فروش ورمی کمپوست - قیمت ورمی کمپوست

 

xxxx

 

 

این مطلب را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مطلب را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید

 

 

 

 

 

اینجا هستید

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

رادیو ورمی

 
   

مشاهده نظرات سایر کاربران درباره این مطلب

   

مطالب مرتبط

تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش چهارم
تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش سوم
تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش دوم
تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی - بخش اول
رادیو ورمی : گفتگوی خودمانی با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای مقیمی
روش مقیمی در تولید ورمی کمپوست - بازدید از فارم تکیدار

مطالب مشابه

رادیو ورمی - برنامه رادیو جوان درباره ورمی کمپوست
رادیو ورمی - مصاحبه با مدیر روابط عمومی انجمن ارگانیک ایران
رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش دوم
رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش اول
رادیو ورمی - معرفی بازار ورمی کمپوست ایران
رادیو ورمی - مصاحبه با آقای قالیباف
رادیو ورمی : بررسی دلایل شکست پروژه های تولید ورمی کمپوست
رادیو ورمی : چه کسانی در حال حاضر می توانند شروع به تولید ورمی کمپوست کنند
رادیو ورمی : آیا تولید ورمی کمپوست در حال حاضر صحیح است؟
رادیو ورمی : پاسخ به پرسش های شما
نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی
رادیو ورمی : مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی
رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

جستجو های مشابه

کمپوست جستجوی عبارت "کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست جستجوی عبارت "ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی جستجوی عبارت "ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
آموزش تولید کمپوست جستجوی عبارت "آموزش تولید کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
روش مقیمی جستجوی عبارت "روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
روش تولید تولید ورمی کمپوست جستجوی عبارت "روش تولید تولید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
مرجع ورمی کمپوست جستجوی عبارت " مرجع ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست تولیدی جستجوی عبارت "ورمی کمپوست تولیدی" در سایت با استفاده از گوگل
آماده سازی کود جستجوی عبارت "آماده سازی کود" در سایت با استفاده از گوگل
درباره ورمی کمپوست جستجوی عبارت " درباره ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
روش مقیمی ورمی کمپوست جستجوی عبارت "روش مقیمی ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
خاک جستجوی عبارت "خاک" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست مقیمی جستجوی عبارت " کمپوست مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
کود های ورمی کمپوست جستجوی عبارت "کود های ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
درباره تولید کمپوست جستجوی عبارت "درباره تولید کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تکیدار جستجوی عبارت "تکیدار" در سایت با استفاده از گوگل
صنعت سبز جام جم جستجوی عبارت "صنعت سبز جام جم" در سایت با استفاده از گوگل
توجیه اقتصادی تولید جستجوی عبارت "توجیه اقتصادی تولید" در سایت با استفاده از گوگل
تولیدکنندگان جستجوی عبارت "تولیدکنندگان " در سایت با استفاده از گوگل
فارم تولید کمپوست جستجوی عبارت " فارم تولید کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ای ورمی جستجوی عبارت "ای ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
فارم ایران جستجوی عبارت "فارم ایران" در سایت با استفاده از گوگل
مقیمی جستجوی عبارت "مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست در استان یزد جستجوی عبارت "ورمی کمپوست در استان یزد" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست د جستجوی عبارت "ورمی کمپوست د" در سایت با استفاده از گوگل
تولید به روش مقیمی جستجوی عبارت "تولید به روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
روش تولید ورمی کمپوست مقیمی جستجوی عبارت "روش تولید ورمی کمپوست مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
ایران فارم جستجوی عبارت "ایران فارم" در سایت با استفاده از گوگل
روش مقیمی جستجوی عبارت " روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست روش مقیمی جستجوی عبارت " کمپوست روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی صنعت جستجوی عبارت "ورمی صنعت" در سایت با استفاده از گوگل
تولید کمپوست ورمی جستجوی عبارت "تولید کمپوست ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
روش تولید کود کمپوست ورمی جستجوی عبارت "روش تولید کود کمپوست ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
آماده سازی بستر ورمی کمپوست جستجوی عبارت "آماده سازی بستر ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
معنی کود ورمی جستجوی عبارت "معنی کود ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
البرز کمپوست جستجوی عبارت "البرز کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تولید به روش مقیمی جستجوی عبارت " تولید به روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
فارم های 1393 جستجوی عبارت "فارم های 1393" در سایت با استفاده از گوگل
روش هوادهی کود ورمی جستجوی عبارت "روش هوادهی کود ورمی" در سایت با استفاده از گوگل

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

مقالات آموزشی ورمی کمپوست

تولید ورمی کمپوست

کرم ایزینیا فتیدا

بستر سازی ورمی کمپوست

چای کمپوست

بازاریابی ورمی کمپوست

استفاده از ورمی کمپوست

مقاله های علمی ورمی کمپوست

تولید کنندگان ورمی کمپوست

خریداران ورمی کمپوست

محصولات و کشاورزی ارگانیک

تولید کننده تجهیزات مرتبط

مشاوره و راه اندازی فارم

اخبار ورمی کمپوست

وب سایت های ورمی کمپوست

ماهنامه ها و مجلات ورمی کمپوست

سازمان ها و ارگانهای مرتبط

منابع و مراجع علمی ورمی کمپوست

شرکت های خارجی

منابع و مراجع علمی خارجی

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

مراجع کشاورزی ارگانیک

خبرگزاری های مرتبط

سایت های evermi.ir

سایر وب سایت ها

وبلاگ های ورمی کمپوست

رادیو ورمی

بازدید از فارمها تولیدی

ویدئو ورمی

سایر بخش های سایت ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه سایت

جستجوی پیشرفته سایت ورمی کمپوست

جستجوی پیشرفته در سایت

فیدخوانRSS ورمی کمپوست

فیدخوان RSS

فیدخوان ATOM ورمی کمپوست

فیدخوان ATOM
   

جدیدترین نظرات ثبت شده در سایت

1396/06/20 محمد
بسیار علی.محمدبیگی


1396/05/04 ایمان
لطفا اگه کسی از پرونده سیکاصنعت خبرداره بگه که کجا باید مراجعه کنیم من شهرستان هستم نمیدونم الان کجا باید برم


1396/04/31 سارا باقری
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون من فارغ التحصیل رشته کشاورزی هشتی هستم و علاقه من به یادگیری پرورش کرم و ورمی کمپوست با توجه به گفته های اقای مقیمی برای یادگیری باید به البرز رفت ولی برای کسایی که در راصفهان هستن چه طور امکان استفاده از کلاسها هست اینجور ه کبعیض هستش ضمن اینکه درسته که اقای مقیمی تجربه کردن و خدا این توان رو بهشون داده والبته خودشون هم بر این باور هستن کاش قیمت کلاشا رو جوری میذاشتن که همون خدا راضی باشه اخه بیست ملیون برای کسی که میخواد تازه اموزش ببینه و ببینه چند چنده تو این بازار خیلی زیاده مخصوصا برای خانم ها یا حداقل شرایطی یا تعهدی میذاشتن که مثلا ایشون اموزش میدادن و اون فرد اموزش دیده شش ماه براشون مجانی کار میکرد که معادل کلاسا میشد ولی این که شما گفتین واقعا بی انصافی برای کسی که توان مالی ندارخ ولی استعداد تلاش و پشتکارش و داره موفق و پیروز باشید


1396/04/25 سمیرا مرادی
خوب بود اما کااش اطلاعات دقیق تر و کامل تری داشت


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
لطفا فروشنده ای دراستان فارس معرفی نمایید
ممنون


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
بسیار کارآمد وخوب بود ممنون


1396/02/10 ابراهیم محمدپور
سلام وعرض ادب مطالب خوب بود
کدام کود حیوانی مناسب این کار است؟


1396/02/08 زند
دوستان عزیز من توی کار تجارت هستم به تازگی یک مشتری برای این محصول شما پیدا شده البته خارجی و من می خواستم اگر مایل هستید همکاری صورت بگیره میتونید به من ایمیل بزنید دوستان که در حوزه تولید هستند میتوانند مشتری مستقیم داشته باشند با تشکر از سایت مفیدتون


1396/01/09 فرشید فرهودنیا
سلام
بنده علاقه مند خرید بهترین ورمی کمپوست می باشم و آموزش تولید این محصول می خواهم


1395/12/10 حامد اسماعیلی

بسم تعالی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
بنده تولید کننده در شهر اصفهان هستم با میزان تولید 10 تن در ماه با کیفیت عالی و بدون آلودگی و ناخالصی ( ماسه و شن ) تقضا دارم در صورتی که امکان خرید هست تماس حاصل بفرمایید .
با سپاس فراوان


توصیه های ورمی کمپوست

سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

رادیو ورمی - صدای صنعت ورمی کمپوست ایران

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

ورمی کمپوست

 

ورمی کمپوست در پارس سنتر

 

ورمی کمپوست ایران

 

ورمی کمپوست در بلاگفا

 

ورمی کمپوست در یوتیوب

 

ورمی کمپوست در گوگل پلاس

 

ورمی کمپوست در میهن بلاگ

 

ورمی کمپوست در تامبلر

 

ورمی کمپوست در رزبلاگ

 

ورمی کمپوست در پرشین بلاگ

 

ورمی کمپوست در آپارات

 

ورمی کمپوست در ورد پرس

 

ورمی کمپوست درفیس نما

 

ورمی کمپوست در پارسی بلاگ

 

ورمی کمپوست در بلاگ اسکای

 

ورمی کمپوست در VCP

 

ورمی کمپوست درابر بلاگ

 

ورمی کمپوست در کلوب

 

ورمی کمپوست درهم میهن

 

ورمی کمپوست درروم فا

 

ورمی کمپوست در ایران بلاگ

 
  

پیوند های روزانه ورمی کمپوست

رویال کشت - تحویل ورمی کمپوست در سراسر ایرانوب سایت ورمی کمپوست


طراحی وب سایت منظم


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت - ارتقاء Rank و رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت، تور مجازی، پانوراما


سفارش تبلیغ و معرفی محصولات در ورمی کمپوست


مپکا : مرکع پژوهش های کشاورزی ایران


بازار ورمی کمپوست ایران


ثبت نام در خبرنامه مرجع ورمی کمپوست ایران

   

 

 
 

وب سایت eVermi.ir مرکز اطلاعات ورمی کمپوست، خرید و فروش ورمی کمپوست، قیمت ورمی کمپوست و معرفی محصولات ارگانیک

طراحی وب سایت ورمی کمپوست، سئو، SEO، بهینه سازی برای موتور های جستجو و تبلیغات در این سایت : توسعه نرم افزار منظم www.monazam.ir